Expert Lashes - Porady i informacje

Rolka taśmy ochronnej od 3M

Na sklepie pojawił się nowy produkt :D. Rolka taśmy ochronnej od 3M ???? Taśma ma tą zaletę, że jej wymiar możesz dopasować do swoich potrzeb.???? Co ciekawe taśma może zastąpić Ci płatki do separacji rzęs, wystarczy ją wyciąć na kształt oka i podkleić jak płatki ???? Ma tą zaletę, że nie zsuwa się z dolnych rzęs,a przy odrywaniu nie ciągnie skóry, jest elastyczna i bardzo wydajna!
Czytaj dalej

Maseczka ochronna firmy 3M.

Kolejna nowość!???? Maseczka ochronna firmy 3M. Jedna z najlepszych maseczek filtrujących, bardzo dobrze chroni przed oparami kleju. ????Po założeniu mocno przylega do twarzy dzięki czemu nawet bokami nie przechodzi opar z kleju!
Czytaj dalej

Wysyłka InPost

Dzień dobry ☀! Wprowadzamy nowego dostawcę - Inpost Paczkomaty. Każda paczuszka do paczkomatu to 12zł. Jednocześnie rezygnujemy z usług Poczty-Polskiej, która nie spełnia naszych wymagań no i jest d r o g a.
Czytaj dalej

Sklep z produktami do przedłużania rzęs

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz sklep internetowy z produkty do przedłużania rzęs był przejrzysty a jego obsługa intuicyjna.       sklep z rzęsami klej do rzęs kurs przedłużania rzęs produkty do przedłużania rzęs rzęsy jedwabne rzęsy mink rzęsy z norek sztuczne rzęsy sztuczne rzęsy sklep
Czytaj dalej

Kurs przedłużania rzęs

Naucz się aplikacji rzęs w wybranej przez siebie metodzie, poznaj tajniki doboru rzęs do kształtu oka i owalu twarzy.

Zdradzimy Ci eksperckie sekrety spektakularnych efektów!

Chcę zostać ekspertką

Akceptuje

Strona używa plików cookies.