Expert Lashes - rzęsy ekspertek!

Nasz team

Bardzo zależy nam na tym, abyś mogła nas poznać. Wyznajemy zasadę: relacja jest najważniejsza. Sama to dobrze wiesz - kontakt z klientkami pozwala na zdobywanie nowych poprzez rekomendacje a często te kontakty wykorzystujesz także w sprawach prywatnych. Skąd to wiemy?

Tomek_expertlashes_1.jpg
Roksana Terpicz, od 6 lat profesjonalnie zajmuje się przedłużaniem rzęs. W Expert Lashes odpowiedzialna jest za doradztwo w doborze odpowiedniego produktu a także prowadzi szkolenia ze stylizacji rzęs. Kilkuletnie doświadczenie i setki zadowolonych klientek pozwalają na nazwanie się ekspertką.Tomek Magier, od kilku lat związany z branżą. W Expert Lashes odpowiedzialny jest za relacje z klientami - co nas wyróżnia - oraz o zatowarowanie, stany magazynowe, logistykę i faktury. To on sprawuje kontrolę nad papierową częścią naszej firmy. Z wykształcenia inżynier logistyk, z zamiłowania fan motoryzacji. Ustalając z nim tematy masz 100% pewność dotrzymania słowa!
Nasza firma

Nasza firma powstała w 2013 roku, choć jak już wiesz, Roksana z branżą beauty związana jest od przeszło 6-ciu lat. Na początku roku 2016 padła decyzja na stworzenie w pełni profesjonalnego sklepu internetowego, oferującego sprawdzone produkty do stylizacji rzęs. Wybierając nas możesz mieć 100% pewności, że oferowane produkty zostały przetestowane przez ekspertkę i mają jej rekomendację!

Pewność przesyłek oraz dostarczenie ich na czas, to dla Ciebie wygoda w prowadzeniu biznesu w oparciu o niskie stany magazynowe - to jeden z wielu naszych plusów.Pozostałe informacje

Nasza firma prowadzi szkolenia w oparciu o wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych nr 2.02/00054/2016

Marka Expert Lashes jest własnością PHU Tomasz Magier z siedzibą główną w Kłodzku 57-300 przy ul. Dusznickiej 1A - NIP 886 291 43 92


Kurs przedłużania rzęs

Naucz się aplikacji rzęs w wybranej przez siebie metodzie, poznaj tajniki doboru rzęs do kształtu oka i owalu twarzy.

Zdradzimy Ci eksperckie sekrety spektakularnych efektów!

Chcę zostać ekspertką

Akceptuje

Strona używa plików cookies.