Regulamin e-sklepu expertlashes.pl obowiązuje Sklep oraz jego Klientów w wersji aktualnej w momencie zawarcia umowy kupna-sprzedaży.

§1Informacja o firmie 

Sklep internetowy prowadzony jest przez firmę PHU Tomasz Magier, wpisaną do Centralnej Ewidencji Działalności gospodarczej o numerze NIP UE: PL 886-291-43-92 oraz numerze REGON: 022137207.

§2 Produkty 

 1. Sklep expertlashes.pl dołożył wszelkich starań, aby publikowane dane były wolne od uchybień lub błędów.
 2. Opisy produktów zawierają dane orientacyjne, które mogą się nieznacznie różnić w zależności od modelu i poszczególnego egzemplarza produktu.
 3. Wszystkie nazwy handlowe i znaki towarowe zostały wykorzystane wyłącznie w celach prezentacji produktów i są własnością producentów.

§3 Ceny 

 1. Wszystkie ceny towarów zamieszczone przy produktach w sklepie internetowym podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 2. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.
 3. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie Sklepu, wprowadzania nowych towarów do oferty Sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na aukcjach Sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian. Powyższe uprawnienie nie ma wpływu na ceny towarów w zamówieniach złożonych przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży.

§4 Przyjmowanie i realizacja zamówień 

 1. Zamówienia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
 2. Zamówienia realizowane są w dni robocze w godzinach 09:00-17:00.
 3. Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania jego realizacji, także bez podania przyczyny, a o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Klienta.
 4. Potwierdzenie zamówienia wysyłane w postaci e-maila potwierdzającego zakup jest równoznaczne z zawarciem umowy handlowej ze sklepem.
 5. Klient może wycofać zamówienie w całości do momentu wystawienia potwierdzenia zakupu. Aby anulować zamówienie należy skontaktować się z obsługą Sklepu poprzez e-mail lub telefonicznie.
 6. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient zostanie poinformowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
 7. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów.
 8. Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w sytuacjach wzbudzających wątpliwość autentyczności danych podanych przez Klienta w trakcie procesu rejestracji i zamawiania.
 9. Jeżeli Klient nie dokona płatności w terminie 10 dni od daty złożenia zamówienia automatycznie zamówienie zostanie anulowane. Jest to jednoznaczne z rozwiązaniem umowy kupna-sprzedaży. Klient zostanie poinformowany o zaistniałej sytuacji oraz o przyczynie anulowania zamówienia za pomocą poczty e-mail.
 10. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 11. Składając zamówienie klient zgadza się na wykorzystanie i przetwarzanie jego danych osobowych przez firmy realizujące przesyłki do klienta.

§5 Płatności 

 1. Standardowo jako dowód zakupu wystawiany jest paragon.
 2. Klient jest zobowiązany w momencie dostawy sprawdzić, czy dowód zakupu jest dołączony do przesyłki.
 3. Klient może wybrać następujące formy płatności:
  - przy odbiorze - należność pobiera kurier DHL lub kurier Poczty Polskiej w imieniu Sklepu
  - przelew bankowy - należność pobierana za pośrednictwem serwisu www.dotpay.pl
  - bezpośrednim przelew na numer konta podany na stronie Sklepu.
 4. W przypadku wyboru formy płatności na zasadzie przedpłaty (przelew bankowy za pośrednictwem www.dotpay.pl, wpłata na konto), Klient jest zobowiązany uiścić płatność w ciągu 10 dni od złożenia zamówienia. W przypadku braku płatności, zamówienie zostanie usunięte bez uprzedniego informowania Klienta.
 5. Istnieje możliwość zmiany formy płatności na prośbę Klienta, po konsultacji z pracownikiem Sklepu.

§6 Wysyłka 

 1. Koszty wysyłki towaru pokrywa Klient.
 2. Sklep realizuje zamówienia na terenie Unii Europejskiej

a) wysyłka w granicach Polski - według cennika widocznego na stronie;

b) wysyłka po za granice Polski - po konsultacji z pracownikiem sklepu

 1. Towar zamówiony w sklepie dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub InPost.
 2. Koszty wysyłki:

                    Kurier DHL (przedpłata) – 14 zł

                    Kurier DHL (za pobraniem) – 21 zł

                    InPost Paczkomaty – 12 zł

 1. W wyjątkowych okolicznościach koszty transportu mogą ulec zmianie. Klient zostanie o tym poinformowany przed wysyłką zamówienia.
 1. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 5 dni roboczych, liczony od zaksięgowania wpłaty na Konto lub po potwierdzeniu przez kupującego zamówienia w przypadku płatności przy odbiorze.
 1. Paczki są wysyłane i dostarczane jedynie w dni robocze.
 1. Gdy w momencie odbierania przesyłki opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub ingerencji w jej zawartość osób trzecich, należy odmówić przyjęcia towaru i w obecności kuriera bądź listonosza sporządzić protokół zgłoszenia szkody i zgłosić ten fakt obsłudze Sklepu.
 1. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.
 2. W przypadku nieodebrania zamówionego towaru, Klient jest zobowiązany do pokrycia świadczeń poniesionych przez Sklep z tytułu kosztów przesyłki i jej zwrotu.

§7 Zwrot zamówionego towaru 

 1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient ma prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru.
 2. Odesłany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania (musi być nieużywany, nieuszkodzony, czysty i pozbawiony zapachów np. woń kleju), a także powinien posiadać oryginalne opakowanie oraz metki. W innym przypadku towar zostanie odesłany do Klienta na jego koszt.
 3. Wraz z towarem należy odesłać dowód zakupu (paragon) oraz wypełniony dokument zwrotu towaru lub oświadczenie z podaniem imienia, nazwiska, adresu, numerem zamówienia oraz numerem konta, na jakie ma zostać dokonany zwrot pieniędzy.
 4. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie zwracanego towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta, licząc od daty otrzymania towaru, pod warunkiem spełnienia wymagań wymienionych w punkcie 2 i 3. Zwroty pieniędzy dokonywane są wyłącznie na rachunki bankowe.
 5. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 6. Sklep nie przyjmuje paczek wysłanych na koszt adresata ani za pobraniem.

§8 Wymiana zamówionego towaru 

 1. Klientom przysługuje prawo wymiany danego towaru na inny model w ciągu 14 dni od otrzymania produktu.
 2. Odesłany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania (musi być nieużywany, nieuszkodzony, czysty i pozbawiony zapachów np. woń kleju), a także powinien posiadać oryginalne opakowanie oraz metki. W innym przypadku towar zostanie odesłany do Klienta na jego koszt.
 3. Wraz z towarem należy odesłać dowód zakupu (paragon) oraz wypełniony dokument wymiany towaru z podaniem imienia, nazwiska, adresu, numerem zamówienia oraz pełną nazwą artykułu, na który ma zostać wymieniony przedmiot.
 4. Koszty przesyłki w obie strony ponosi Klient.
 5. Koszt wysyłki na terenie Polski wymienionego towaru podany jest pod punktem 4 paragrafu §6 „Wysyłka” Regulaminu Sklepu.
 6. Sklep nie przyjmuje paczek wysłanych na koszt adresata ani przesyłek wysłanych za pobraniem.
 7. Wymiana zostanie zrealizowana w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki przez Sklep.

§9 Gwarancja i reklamacje zamówionego towaru 

 1. Towary elektroniczne (posiadające moduł elektroniczny) dostępne w Sklepie objęte są gwarancją producenta.
 2. Towary niezawierające elektroniki nie podlegają gwarancji a reklamacja jest rozpatrywana przez Sklep.
 3. Gwarancji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe mechaniczne uszkodzenia (porysowania, pęknięcia itp.) ani uszkodzenia spowodowane niedbałym bądź niewłaściwym użytkowaniem.
 4. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru.
 5. Każdy reklamowany towar powinien posiadać dołączone oświadczenie reklamacyjne zawierające opisaną przyczynę reklamacji oraz kiedy i w jakich okolicznościach wady powstały. Należy również podać swoje imię, nazwisko, adres, numer zamówienia.
 6. Reklamowany towar powinien być czysty i higienicznie bezpieczny. W przeciwnym razie zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji.
 7. Po przyjęciu reklamacji towar trafia do rzeczoznawcy danego producenta lub dystrybutora, który rozpatruje reklamację.
 8. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, a Klient zostanie poinformowany o wyniku reklamacji.
 9. W przypadku uzasadnionej reklamacji koszty przesyłki związane z reklamacją pokrywa Sklep.
 10. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji koszty przesyłki związane z reklamacją pokrywa Klient.

§10 Dane Osobowe 

 1. Dane osobowe Użytkowników będących osobami fizycznymi (w tym osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą) będą przetwarzane przez właściciela marki Expert Lashes ( PHU Tomasz Magier ul. Dusznicka 1A 57-300 Kłodzko NIP 8862914392) jako administratora danych w celach realizacji zamówienia oraz marketingu produktów i usług będących własnością administratora danych.  Podanie przez Użytkownika swoich danych osobowych jest dobrowolne lecz konieczne do przetworzenia zamówienia oraz założenia konta w tym sklepie internetowym.
 2. Dane osobowe Użytkowników mogą być także przekazywane – w niezbędnym i wymaganym zakresie - podmiotom trzecim, w tym podmiotom wykonującym na zlecenie Sprzedawcy czynności związane z zawartą z Nabywcą Umową, m. in. operatorom obsługującym płatności elektroniczne z tytułu zawieranych Umów lub podmiotom realizującym dostawy zamówionych towarów - firmom kurierskim.
 3. Sprzedawca zapewnia Użytkownikom, których dane osobowe przetwarza możliwość wglądu do treści przekazanych danych osobowych i ich poprawiania oraz do ich całkowitego usunięcia na wyraźne życzenie.
 4. Poufne informacje dotyczące Użytkowników, w tym dane osobowe Użytkowników są chronione przez Sprzedawcę przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, a także innymi przypadkami ich ujawnienia albo utraty oraz przed zniszczeniem lub nieuprawnioną modyfikacją wskazanych danych oraz informacji poprzez stosowanie odpowiednich zabezpieczeń technicznych i organizacyjnych.

§11 Polityka plików "cookies"

 1. Sklep nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookie.
 2. Pliki cookie (tzw. „ciasteczka") stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Sklepu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Pliki cookie w szczególności wykorzystywane są w celu:

a)    dostosowania zawartości stron internetowych Sklepu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b)    tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy korzystają ze Sklepu.

 1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookie w urządzeniu końcowym Użytkownika.
 2. Użytkownik może samodzielnie i w każdym czasie zmienić ustawienia dotyczące plików cookie, określając warunki ich przechowywania i uzyskiwania dostępu przez pliki cookie do urządzenia Użytkownika. Zmiany ustawień, o których mowa w zdaniu poprzednim, Użytkownik może dokonać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu na urządzeniu Użytkownika. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookie dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 3. Użytkownik może w każdej chwili usunąć pliki cookie korzystając z dostępnych funkcji w przeglądarce internetowej, której używa.
 4. Ograniczenie stosowania plików cookie, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej Sklepu.

§12 Prawa autorskie 

 1. Prawa autorskie do wszystkich materiałów w tym w szczególności zdjęć prezentowanych produktów należą do firmy PHU Tomasz Magier.
 2. Wykorzystywanie lub kopiowanie tych materiałów, w szczególności zdjęć produktów bez zgody firmy PHU Tomasz Magier jest łamaniem tychże praw i podlega karze.
 3. W stosunku do wykrytych przypadków łamania praw autorskich będziemy wyciągać konsekwencje i kierować sprawę na drogę postępowania sądowego (przekazywać sprawy odpowiednim organom).

§13 Postanowienia końcowe

 1.  W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy z dnia 2 marca 2000 r. Wszelkie spory pomiędzy stronami rozstrzygane będą przez sąd powszechny.

 


Kurs przedłużania rzęs

Naucz się aplikacji rzęs w wybranej przez siebie metodzie, poznaj tajniki doboru rzęs do kształtu oka i owalu twarzy.

Zdradzimy Ci eksperckie sekrety spektakularnych efektów!

Chcę zostać ekspertką

Akceptuje

Strona używa plików cookies.