Stylistka rzęs – czy to proste?

Tylko godziny doświadczeń i cierpliwość szkoleniowca pozwalają na efektywną naukę.

To fach i precyzyjne rzemiosło, w którym sukces odniesie ten, kto jest cierpliwy i konsekwentny. Wiele godzin spędzonych w pochyle, nadwyrężone oczy i sztuczne światło wynagradzają spektakularne efekty, wspólne żarty z klientkami oraz niejednokrotnie "słodkie" podziękowania :)

Wybierając firmę szkoleniową kierujesz się poleceniem, fotografiami oraz efektami. Czy sprawdziłaś, z kim będziesz mieć do czynienia podczas szkolenia? Przecież to najważniejsze, by szkoleniowiec zrozumiał Twoje pytania, poprawił Ciebie nim popełnisz błąd a spędzony czas był w miłej atmosferze.

Expert Lashes - rzęsy ekspertek

Podczas naszych szkoleń nauczysz się aplikacji rzęs w wybranej przez siebie metodzie, pokażemy Ci tajniki doboru rzęs do kształtu oka i owalu twarzy. Będziemy pracować tak, abyś po wyjściu z gabinetu potrafiła sama przeprowadzić zabieg oraz nauczyła się na „cudzych” a nie swoich błędach. Często widząc prace świeżych stylistek ogarnia nas smutek z powodu tego, że szkoleniowiec nie dopilnował swojej podopiecznej a jej dzieło to grudy czarnego kleju.

Chcesz otworzyć ten biznes? Zdradzimy eksperckie sekrety nt. produktów do stylizacji rzęs. Roksana, szkoleniowiec Expert Lashes w przeciągu 6 lat sprawdziła niemal wszystkie dostępne na rynku. Korzystając z pakietu mentoringu masz możliwość utrzymania ze szkoleniowcem stałego kontaktu i w razie wątpliwości przed-podczas-po samodzielnym zabiegu zasięgnięcia porady a nawet pomocy w rozwiązaniu problemu!

Roksana Terpicz
szkoleniowiec Expert Lashes

Szkolenia

metoda-11.jpg

metoda-31a.jpg

metoda-5da.jpg

Metoda 1:1

Metoda 2:1 i 3:1

Metody objętościowe 4D i 5D

Elegancja & DelikatnośćEkstrawagancja & StylHollywood effect!
Jesteś osobą, która właśnie zaczyna swoją przygodę ze stylizacją rzęs? To kurs dla Ciebie!To szkolenie powinno być Twoim kolejnym etapem po kursie 1:1. Pamiętaj, że metoda ta nie opiera się na przyklejaniu już gotowych kępek rzęs

To szkolenie eksperckie, które wymaga doświadczenia i wcześniej nabytej odpowiedniej umiejętności aplikacji rzęs. Poziom szkolenia ma wysoko zawieszoną poprzeczkę, niemalże żadna kursantka swoich pierwszych 5D nie wykonuje w 4-godziny.
Czas szkolenia: 8hCzas szkolenia: 9hCzas szkolenia: 10h
W cenie szkolenia wliczony catering. Tuż po szkoleniu odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości w związku z prowadzeniem własnego biznesu.W cenie szkolenia wliczony catering. Tuż po szkoleniu odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości w związku z prowadzeniem własnego biznesu.W cenie szkolenia wliczony wysokoenergetyczny catering. Tuż po szkoleniu odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości w związku z prowadzeniem własnego biznesu.
★★★★★★★★★★★★

Cena: 797 PLN

Cena: 897 PLN

Cena: 997 PLN

Każde szkolenie zakończone wystawieniem imiennego certyfikatu zgodnie z zasadami Rejestru Instytucji Szkoleniowych.


Kurs przedłużania rzęs

Naucz się aplikacji rzęs w wybranej przez siebie metodzie, poznaj tajniki doboru rzęs do kształtu oka i owalu twarzy.

Zdradzimy Ci eksperckie sekrety spektakularnych efektów!

Chcę zostać ekspertką

Akceptuje

Strona używa plików cookies.